Nakvynė Atvykimas

MAITINIMAS

Viso rengino metu bus galima už patrauklią kainą nusipirkti šaltų gėrimų bei ant grotelių ruošiamo maisto, salotų bei kitų užkandžių.

Įspėjame, kad savo alkoholinius gėrimus į festivalį įsinešti griežtai draudžiama! Į Rennhofo pilies teritoriją atnešamos kuprinės, rankinės ir pan. bus be išimties tikrinami apsaugos darbuotojų. Prašome visų prieš atvykstant į Eurofestivalį artimiau susipažinti su festivalio taisyklėmis. Tuo iš anksto išvengsite nesklandumų.

 

NAKVYNĖ

Festivalio žiūrovams suteikiama galimybė nakvoti gimnazijos parko palapinių miestelyje. Už nakvynę palapinėje tereiks už palapinę sumokėtį vienkartinį € 10 mokestį (nepriklausomai nuo asmenų ar nakvynių skaičiaus). Nepamirškite savo palapinių bei miegmaišių!

 

 

ATVYKIMAS

Į Hüttenfeld’ą patogiausia atvykti automobiliu, nes su artimiausio miestelio Hemsbach traukinių stotimi nėra tiesioginio susisiekimo visuomeniniu transportu.

Tiems, kurie visgi nusprendė keliauti traukiniu, autobusu ar lėktuvu, atvykus į Hemsbach traukinių stotį, patogiausia iš jos į Hüttenfeldą bus nusigauti taksi. Pateikiame taksi telefono numerį, kurio kaina apie €10   +49 6201 71240

 

 

View Larger Map