Taisyklės

Kad Eurofestivalis 2010 mums visiems atneštų daug smagių akimirkų ir atmintyje liktų tik geri prisiminimai, prašome visų festivalio lankytojų būti tolerantiškais, gerbti kitus festivalio svečius bei suteikti jiems pagalbą nelaimės atveju. Norėdami garantuoti festivalio lankytojų saugumą, prašome griežtai laikytis šių taisyklių bei apsaugos tarnybos darbuotojų nurodymų renginio metu.

Į Rennhofo pilies teritoriją (taip pat ir koncertų zoną bei palapinių miestelį) įsinešti NEGALIMA: 

bet kokios stiklinės taros, fakelų ar kitokios pirotechnikos, svaigalų, ginklų, skėčių.


Alkoholį į visą Rennhofo pilies teritoriją įsinešti griežtai draudžiama. Į koncerto zoną taip pat draudžiama įsinešti nuosavą maistą, šaldymo tašes. Į koncertų zoną įsinešti galima tik atsuktus plastmasinius gaiviųjų gėrimų butelius iki 0,5 l. tūrio. Kiekvienas įeinantis žiūrovas bus tikrinamas apsaugos tarnybos darbutojų. Nepaisant šių taisyklių arba konflikto su apsaugos tarnybos darbuotojais atveju asmuo bus pašalintas iš Rennhofo pilies teritorijos. 

Festivalio lankytojų saugomo labui visoje festivalio teritorijoje draudžiama atvira ugnis. Pastebėjus  ugnį, nedelsiant praneškite apie tai festivalio darbuotojams.
Koncerto metu galima fotografuoti, tačiau draudžiama filmuoti.

Į festivalį įleidžiami asmenys sulaukę 18 metų. Nepilnamečiai privalo būti lydimi tėvų arba įgaliotų globėjų, arba prie kasos pateikti raštišką tėvų leidimą dalyvauti renginyje. 

Įspėjame, jog pilies parke, ypač esant vėjuotam orui, reikia saugotis krentančių šakų. Taip pat įspėjame jokiu būdu po medžiais nestatyti palapinių. Už padarytą žalą organizatoriai neatsako. 


Teisiškai galiojančias, oficialias ir išsamias taisykles vokiečių kalba rasite spustelėję čia.